Hecheng 1-palcový 28 základní hedvábí filmu tweeter hc28tg01-08 (104mm, čtyřpacka)

  • Recenze
  • Skladem
631.56 Kč

Štítky: halenka 5 xl armády žena, zahrnuje kreslení samsung, kryty deo eko kůže, kryty uší vodotěsné, zahrnuje design sexy a31, pokrývá dokumenty, škoda, květy bílé větve, halenka nášivka dámské, halenka podzim baby červená.

Hecheng 1-palcový 28 základní hedvábí filmu tweeter hc28tg01-08

Použití domácí 28-core hedvábí film, frekvence široký, měkký tón.

Rezonanční frekvence je o 880hz, frekvenční odezva je 900-20khz, impedance je 8 Ω, citlivost 91dB

Průměr je 104mm, čtyřpacka, otvoru je 72 mm, a panel tloušťka je 3,7 mm.

Poznámka: vnější rozměry 104mm, čtyřpacka rovná další unsothy říct, že 4-palcový horn.

Cena jednotky: pouze.

Speciální tip:

Před horn obdrží potvrzení, prosím, nedávejte na plechové šrouby, jinak se nemusíte vrátit, použijte střední a malý objem sérii 3.3-4.7 u kondenzátoru pro testování

Naměřené frekvenční křivky (s video box)

1. Produkt Rich Naše společnost se nachází v Čína je největší velkoobchodní trh.Jakýkoliv produkt, který potřebujete, může být odeslán do mě s obrázky produktů nebo modelů.Já vám nejnižší nabídky co nejdříve, a pak dal produkt na prodejně pro vás koupit. 2.Zajištění kvality Všechny výrobky prodávané v obchodě jsou originální, prosím, buďte ujištěni, koupit!Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, prosím kontaktujte nás na Bygabra.cz a my vám odpovíme vám do 12 hodin! 3.Záruční servis Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a budete také získat 5 bodů pro zpětnou vazbu. 4. Doprava Zaručit balíček informací může být vystopován.Pokud jste neobdrželi balíček po 60 dnech, můžete nás kontaktovat a my vám vrátíme peníze v plné výši.


  • Typ: Ruční Nářadí Dílů
  • Původ: KN(Původu)