2ks SBR12 12mm, délka 1000mm lineární vedení s 4ks SBR12UU Nastavit cnc router

  • Recenze
  • Skladem
718.02 Kč

Štítky: sbr 16 set, sbr12uu, 1000mm lineární vedení, sbr25uu, xaomi mi 6x, sbr12, lineární guid železniční, lineární železniční sbr12, sbr 12 set, 10mm lineární průvodce.

Vítejte CYSBEARING obchod,

Děkuji, že jste hledali!

Tato nabídka je pro SBR12 hřídel podporu železniční a bloky

=================================== Balení obsahuje:

2ks SBR12-1000mm lineární kolejnice

4ks SBR12UU bloky

K rukám:

Prosím, Pozornost můžeme snížit železniční vlastní délky, pokud budete potřebovat speciální lenghth, prosím, kontaktujte nás, děkujeme.

====================================

Specifikace:

***********************************************************************************

Internatio nal zájemci/Kupující-Prosím, Přečtěte si:

* Když obdržíte balíček, prosím, otevřete balíček a zkontrolujte, zda všechny položky, které pracují v dobrém stavu, než ji podepíšete, nepodepisujte, pokud položky jsou rozbité, a zeptat dodání společnost, aby se "poškození certifikát". jinak nebudeme poskytovat žádné náhrady.

* máme loď po celém světě, dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru -nepleťte si je pro další poplatky za dopravu .

* S profesionální lineární produkty dodavatele s mnoha let zkušeností,jsme mohli nabídnout plné velikosti pružné spojky, čelisti, spojky a tuhé spojky .Jsme otevřeni všem upřímné kupující, pro další informace, vítejte učinit dotaz, děkuji vám za čas přečíst naše informace!šťastný nakupování!!!

Velkoobchod a maloobchod


  • Příručka Šířka nebo Průměr: 12mm
  • Značka: TXM
  • Číslo Modelu: sbr12uu