5KUSŮ/BALENÍ Ocel Dřevo Carbide Hrotem Vrták TCT Kovů Cutter Díra Viděl Set z Nerezové oceli, Otvor viděl 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm

 • Recenze
 • Skladem
783.79 Kč 721.07 Kč

Štítky: nastavitelný kruh fréza vrtací bit kit, vrták palce, vrták levý, bi-metal díra viděl, trochu vrtat, Vrták 11 mm, lesní kov, 10 mm vrták, vrtáku rychlořezné oceli, 26 mm vrták.

Popis Produktů:

5KUSŮ/SADA 5ks 20/25/30/40/50mm high-grade prodloužil s karbidovou špičkou díra viděl nerezový otvírák díra viděl vrtáky core bitů.tct díra viděl vrtáky

Featuures:

Průměr:20-50mm

Celková délka: 82mm

Shank: trojúhelník zvládnout from10-12mm

Typ výrobku: F0-60

Karbid zuby vyrobené z vysoce kvalitní YG8 originální pro rychlé řezání čisté, kruhové otvory.

Vhodné pro ruční elektrické vrtačky, stát motorem poháněné vrtačky a mobilní pásky typ magnetismus vrtací stroj.

Řezy rychlé, přesné otvory z nerezové oceli, měkké oceli, železa, mědi a mosazi.

Může vrtačky o 20 mm hloubka (dřevo)

Vnější průměr Velikost: 20mm, 25mm, 30mm, 40mm, 50mm

Můžete fit elektrickou vrtačku, lavice vrtačku stolní vrtačka pro vrtání nerezové oceli, tlusté plechy, kovová deska, s originální vysokou hustotou YG série carbide tipy, vysoká tvrdost, dlouhá worklife.

Produkty show:

Jak fungují jako následující obrázky ukazují:

(s vodou nebo chladicí kapalinou práce bude lepší)

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní.Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku .Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.


 • MN: 5ks
 • Typ: Jádro Vrtáku
 • Materiál: Karbid Wolframu
 • DIY Dodávky: Obrábění kovů
 • Použití: Kovové Vrtání
 • Číslo Modelu: VD-TC50HS100
 • Délka: 82mm
 • Položka: TCT DÍRA PILY
 • Značka: NoEnName_Null