AU6802N1 Nové a originální

  • Recenze
  • Skladem
350.84 Kč

Štítky: bezpečnostní záznamník 24ch, slim fast výsledky život, sapphire princess wifi, slim fit plavky, samsung objektiv dreamcast, vw antény adaptér gps, samsung 10 1 roku 2019 případě, samsung a6 passat případě, samsung a6 mini kamera.

Vítejte v našem obchodě!

Drahý Příteli,

Děkuji moc za vaši podporu.

Pokud nějaké jiné požadavky, které ostatní dodavatelé a nás neukázal v Bygabra.cz ,plz kontaktujte nás, aby se nový odkaz pro vás.

Protože stále máme velké zásoby nenahrály v Bygabra.cz.

Naše společnost má dohodu s elektronickými komponenty více než 20 let v demestic trhu.Od roku 2006 jsme začali vyvážet naše výrobky do overea.Jsme pracuje s jednoduchou, ale silnou Filozofie:ldquoWhat je důležité, aby každý jednotlivý zákazník je důležité, aby Liheng Technologie (HK) CO.,LTD.

Záruční doba je 3 Měsíce.

Platba

Při nákupu na Bygabra.cz, vaše platby je chráněn Podmíněná.Pořadí skladeb v jakékoliv fázi dodávky on-line a pocit bezpečí, že platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení doručení vaší objednávky.S Escrow, vaše údaje o kreditní kartě jsou nikdy vystaveny.

Přepravní podmínky

Zaručit dobu dodání a bezpečnosti dodávky, jsme POUZE schopni loď položku do zemí

uvedených v Lodní dopravu A Balení.

Záruka

3 Měsíce Záruka.Koupit s důvěrou!

Zpětná vazba:

Vážení Kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.

Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Naším cílem je poskytovat Nejvyšší Úroveň Služeb Zákazníkům, budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.

Kontaktujte nás:

Staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl.Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě.Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.

Děkuji vám za vaši podporu!

Doufáme, že každý má příjemné pracovní cestu v našem obchodě a vítám vás, pojďte dál!


  • Číslo Modelu: AU6802N1 Nové a původní%
  • Kompatibilní Značka/Model: NIC
  • Původ: KR(Původu)
  • Značka: WSMY