2/3 Tlačítka Auto Dálkové Klíč Shell Pro Renault Duster Modus Clio, DACIA Logan Sandero Twingo Vzdálené Kryt Fob Případě

  • Recenze
  • Skladem
19.38 Kč

Štítky: DACIA, duster renault, motor logan, obal klíče renault, renault logan, dacia duster klíč, car styling granta, klíčové dítě, klíč renault, bull bar dacia duster.

Porovnejte prosím pečlivě všechny fotografie před uvedením pořadí

Vezměte prosím na vědomí, klíč je prázdný uvnitř, budete muset dát své vlastní elektroniku uvnitř.

VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ-

To je aftermarket položky a není OEM.

Položka není přijít s jakékoliv značky, loga nebo jakékoliv značky v souladu s Ochrannými známkami Zákona z roku 1994.

Tento předmět není vyroben nebo schválen některou z výrobců uvedené v aukci výpis

Položka je prodáván výhradně pro klíč, rekonstrukce účely a není určen jako náhradní díl.

není vnitra (dálkové / elektronika / transpondér čipy/baterie ) jednotky uvnitř.

Balíček zahrnuje:

1X Klíč S hell no logo

Produkt obraz:

O zásilce!

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 48 hodin normálně.někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu. (RUSKÝ ZÁKAZNÍK, PROSÍM, VĚNOVAT POZORNOST, PŘIJÍMAČ NÁZEV POTŘEBOVAT VAŠE CELÉ JMÉNO.)

Návrat A Vrácení Peněz

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Bygabra.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

O zpětnou vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!


  • Typ Materiálu: Plasty
  • výrobce číslo dílu: no
  • další číslo dílu: no
  • R/C Funkce: Bez
  • Země/Region Výroby Automobilů: Čína
  • Přizpůsobení: Ano
  • výměnu číslo dílu: no