LTL--AF (CO CO atomovou fluorescenční lampy) -| přímý výrobci

  • Recenze
  • Skladem
3 136.03 Kč

Štítky: ltl 6310, plíseň žalud, camara ltl acorn, ltl acorn, hunter kamera ltl acorn, foto past ltl 5210, m3 matice žalud, ltl acorn jižní afrika, pryskyřice formy žalud, ltl acorn lov.

- Popis Produktu Informace O Produktu

Duté katodové lampy se používá pro podporu zdroj světla atomová absorpční a atomová fluorescenční spektrometrie.AAS-HCL-2 , AAS-HCL -4 , AAS-HCL -PE , AAS-HCL -G , AFS-AF , AFS-AF-B Série, s silná spektrální čára emisí energie, absorpce je vysoká citlivost, dobrá stabilita, dlouhá životnost (většina prvků může být dosaženo 5000mAh, Nízký bod tání prvek 3000mAh Nízký šum, nízký drift, atd..S pokročilé úrovni podobných výrobků doma a v zahraničí, zvláště vhodná pro optické vlnové délky ztráty velké atomový absorpční spektrometr.Zejména rubidium a cesium, arsen, selen, telur a dalších nízký bod tání, těkavé dutou katodou, pro domácí a dovážené zařízení, můžete získat ideální mez detekce a přesnost analýzy.Počáteční napětí Méně thanThree60V , baseline drift: pre vytápění 30min pobytu 30min během Méně než nebo se rovná 1% , analýza, linie pozadí, Méně než nebo se rovná 1% , hlavní analýzu line: kolísání intenzity emisí hluku o 0,1% .Může být velmi dobrý zápas doma a v zahraničí, značka atomový absorpční spektrometr.

AAS-HCL -2 Obyčejný typ 2 nohy WithThree7mmTwo Pin Přizpůsobena domácím různých modelů atomové absorpční spektrální analyzátor

AAS-HCL -4 Obyčejný typ 4 nohy S 37mmFour Pin Přizpůsobit dovozní různé modely atomovou absorpční spektrum analyzer

AAS-HCL -PE PE Speciální typ WithFive0mm 9 Pin Přizpůsobit do Spojených Států PE Atomové absorpční spektrometrie

AAS-HCL -G Vysoký výkon typ S 37mmTwo Pin /4 Pin Přizpůsobené domácí a zahraniční modely atomovou absorpční spektrum analyzer

(je třeba být vybaven vysoce výkonné napájení)

AFS-AF Atomová fluorescenční spektrometrie S 50mm 4 dírkové /9 dírky, Aby se přizpůsobily domácí a zahraniční různé typy atomové fluorescenční spektrometr

AFS-AF-B Atomová fluorescenční spektrometrie S 50mm 4 dírkové /9 dírky, Aby se přizpůsobily domácí a zahraniční různé typy atomové fluorescenční spektrometr (kódování)

*.

Použití dutou katodou *.

1. Po obdržení společnosti, světla, by měli okamžitě zkontrolovat vzhled lampy, zda je poškození; a poté zkontrolujte kontrolky na přístrojové citlivost line pevnost a stabilitu, jako problém, okamžitě se do společnosti.

2 Uživatelé by měli být na základě své vlastní použití nástroje a požadavky na zkušební prvky si vybrat lampy aktuální, označené na světla lampy proudu je dovoleno použít maximální provozní proud, uživatelé obecně by měl zvolit maximální provozní proud lampy. 1/3 nebo 2/3 Současných nebo tak.Výběr principem je využití světelné energie do přístroje, aby poskytnout dostatek energie předpoklad, pokud možno s menší pracovní proud.

3 nepoužívejte poškození nebo kontaminace, světla a windows, jako je například skvrna se používá alkohol otřete bavlny, aby bylo zajištěno, dobrou propustnost světla výkon.Když lampa svítí, oči se vyhnout, aby se zabránilo ultrafialové ray.

4 Pro nízký bod tání, těkavé prvky by měly vyhněte se světlo, nepřetržité používání vysoce aktuální, dlouhou dobu; vyhnout se větší vibrací během používání; po použití musí být trubka po ochlazení se udržet v pohybu, pohybující se směrem k oknu, aby se zabránilo prvky uvnitř katodou.

5 Normální lampa oranžová červená neon light.Pokud je zjištěno, že záře světla (světlo v vodík, kyslík, dusík), emisní intenzita je snížena, tentokrát k dispozici 25-30mA Zvrátit současné zpracování až oranžově červené.Poznámka: alkalických kovů a alkalických zemin, kovové lampy, s výjimkou Mg nemůže zvrátit léčby.

Šest, aby se prodloužila životnost žárovky, to je nejlepší mít určitý čas pokaždé, když. 3 Světlo) jmenovitý provozní proud 1 O hodinu nebo tak.

Sedm lampa trubice základna je standardní velká osm metrů.PE jiný Typ než typ 1 ( 5 Stop jako katoda, 3 ( 7 Stop jako anoda.

Osm Obecné prvek životnost lampy je 5000mAh Výše; snadno těkavé, nízký bod tání prvek životnost lampy 3000mAh Výše

- Oznámení Čtení Základní

1, Prosím, plně pochopit odpovídající atomové absorpční spektrometr model před natáčením, aby bylo zajištěno, že model je zcela přijata s virtuální nástroje, jako nelze zcela určit typy, prosím, kontaktujte dávkovače!

2 A na starosti zásilky, prosím obličej, když kurýr rozbalení, potvrdit výrobek neporušený, počítání počtu produktů, pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, okamžitě kontaktujte obchodníka!

3 Tento produkt je precizní analýzu a testování zařízení, v dodávce bývalý, po profesionální bývalý tovární inspekce a testování, kvality výrobků a stabilitu, s použitím výrobků, které vydal oznámení / Manuální, prosím, postupujte podle návodu!

Poštovné Poštovné O

Tento produkt je precizní analýzy zařízení, dodávky doplňky , aby bylo možné plně zaručit integritu a nejlepší výkon státu , Tento produkt přijímá anti shock komprese ochrany balíček , Tento čtverec použití expresní dodání způsob, pokud má speciální požadavek, prosím, kontaktujte předem!

Způsob platby Platební Prostředky

S cílem lépe sloužit našim zákazníkům , dílny doporučuje Alipay, Obchodování , Alipay dosud otevřené zákaznické transakce mohou být prováděny s tím, že bankovní převod .Použití bankovního převodu transakce, bod doručení ( Prosím, faxové objednávky, převod dokumentů, zadejte příjemce, telefon a fax, adresa, poštovní směrovací číslo, jednotka ) .Prosím, kontaktujte předem!


  • Materiál: Hliník