Sušička Rack pro Vzduch Fritézy, Trouby,6 Litr Vzduchu Fritézy Příslušenství,Sušené Ovoce a Maso,Klimatizace, Rack,Dehydratace Zásobník 5Pc

  • Recenze
  • Skladem
749.38 Kč 434.69 Kč

Štítky: airfryer xxl, asus x45vd, fritteuse, airfryer příslušenství elektrické, air fritézy zásobníku, air fritézy, airfryer, air fritézy bez oleje, salava sušička na oblečení, philips air fritézy silikon.

Nabízíme slevu pro velké množství.Vítejte na kontakt s námi!

Dehydratovat potraviny: sušička rack je úzká mřížka zajistí, že i vaše nejjemnější ovoce a maso není klesnout, klesnout, nebo pokles, zatímco také udržuje správnou cirkulaci vzduchu.

Snadné použití: A na rozdíl od levných napodobenin, naše hran eliminuje svařování reziduální otřepy, aby jim, že by se poškrábat ruku.

Vynikající Pomocník:To může být použit pro pečení ovoce, občerstvení, smažené potraviny, jako jsou brambory a kuřecí maso.

Kompatibilní pro:sušička rack vhodný pouze forPower XL Airfryer Pro 6QT Trouba, Posilovač AirFryer Trouba 6QT, Chefman 6.3 Litru Digital Air Fritézy a Caynel 6QT .Pokud váš není tyto modely, prosím, nedělejte objednávku.

Myčka nádobí-Bezpečné:sušička rack je myčka nádobí - bezpečné a přátelské,ale Ne bělidlo.

ovoce regály přesně stejnou velikost pro Nahrazení předchozích accessoriesCrisp smažené kuřecí nugety, které mohou být použity, aby se chutné sušené ovoce, aby vaše vzduchu fryeroven více po ruce.

barva:Stříbrná

Materiál:kov

velikost:24 x 25 cm

Obsah Balení:

5 x Gril sítě

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.


  • Původ: KN(Původu)