Hailong Dolů Trubice Elektrické Kolo 48V 12AH 750W Lithiové Baterie pomocí SAMSUNG mobilní 48V 12AH Ebike Baterie s BMS 2A Nabíjení

 • Recenze
 • Skladem
7 404.52 Kč 6 812.16 Kč

Štítky: okenní roleta polo 3, maska případě undertale, ok rybářské gumové, ženy muži hodinky, sinamay svatební klobouk, accn přívěsky klíče, sláma cup dr. browns, ženy muži vozík láska, maska kočka anti virus.

Hailong Dolů Trubice Elektrické Kolo 48V 12AH 750W Lithiové Baterie pomocí SAMSUNG mobilní 48V 12AH Ebike Baterie s BMS 2A Nabíječka.

Mějte na skladování - v zájmu zachování kapacity baterie, baterie a battery pack se doporučuje uchovávat v -20~35, nízká vlhkost vzduchu, a žádné korozivní plyn. - baterie se vyhnout vysoké teploty nebo vysoká vlhkost skladování, jinak bude vést k vytečení baterie, rez, a kapacita je nižší. - dlouhodobé skladování povede ke snížení kapacity baterie a baterii, a maximální kapacita může být dosaženo po 1-3 cyklů nabití / vybití je nutné. - po třech měsících, baterie by měla být nabita a vybita.Upozornění: - neumožňují přenesení daňové povinnosti, měla by být baterie podle polarity pro správné připojení, a ne naopak. - nedovolte, aby zkrat, jinak to bude způsobit trvalé poškození. - baterie nemohou být použity za extrémních podmínek, jako jsou: mezní teplota, hloubka cyklu, extrémní po nabití a po propuštění. - baterie skladujte na chladném, suchém místě, pokud velké množství baterie jsou uloženy nebo odeslány. - ne přímo na baterii pájky. - je-li baterie je hlučný, vysoké teploty, úniku a jiné abnormální situace, prosím, přestaňte používat. - nedávejte do ohně, nebo pokus o demontáž, baterie může spálit nebo produkovat škodlivé látky. - neumožňují použití staré baterie nebo polovina baterii za novou baterii, jinak to bude produkovat výtok. - ne uříznout skořápku a vyjměte baterii bundy trubice. - nedovolte, aby baterie je třeba dát do vody.Poznámka: - baterie by měly být účtovány před použitím. - způsob nabíjení podle technické specifikace našich. použití nabíječky k nabíjení. - baterie je třeba se vyhnout v použití těsnění, by měla poskytnout odpovídající větrání zařízení, jinak se baterie může vyrábět vodík, v případě, že bod vznícení způsobí výbuch. - nepokoušejte se baterii oddělení nebo medvěd vytlačování a srážky, může vést k horečka baterie, zuřivý, rozlil alkalický elektrolyt může poškodit pokožku a oči se mohou najíst také oblečení. - měla baterii uchovávejte daleko od dítěte, v případě požití kontaktujte lékaře okamžitě.Když baterie není používána, měla by být odstraněna ze zařízení. - při prvním použití nové baterie nebo dlouho-dlouhodobé skladování, užívání, využití elektrické energie předtím. - nedotýkejte se baterie, když je horko, až se ochladí. - když je baterie používána, přístroj by měl být vypnut, když se používá energie, aby se zabránilo přes výtok. - vytáhněte akumulátor, musí mít svorky baterie a nemůže držet linii. - po baterie se používá, je-li baterie horká, to může být umístěn v místě, kde vzduch není přímo v místě, větrání a žádné přímé sluneční záření.

Kvalitní Jsme profesionální Elektrické kolo baterie dodavatelem na Bygabra.cz, Máme perfektní výrobní proces a všechny druhy vědecké nástroje k řízení kvality,baterie je zbrusu nový a každou položku, kterou koupit od naší společnosti byla kompletně testována před odesláním , takže můžeme zaručit kvalitu.Služby Jsme ochotni odpovědět na jakékoliv otázky o produktech, bez ohledu na to, Před prodejem či po prodeji.Staráme se o spokojenost našich zákazníků!Pokud máte jakýkoliv dotaz,pls kontaktujte nás přímo, nebo nám zanechat vzkaz,budeme odpovědět, jakmile je to možné.Náhrada Když jste obdrželi zboží, prosím, zkontrolovat kvalitu a množství v čase.pokud tam je nějaký problém v 7days,Zpětné vazby z důvodu, kde to bude špatné pro nás.budeme řešit to co nejdříve, jak posiable,Pokud výrobek stále nefunguje,Budeme posílat nové výměnu nebo vrácení peněz, jakmile je položka obdržel.Zpětná vazba Zpětná vazba bude odešel včas poté, zpětná vazba byla přijata.Měly by tam být nějaké problémy s nákupem, prosím, nenechávejte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat pro usnesení.Snažíme se, aby každé transakce pozitivní zkušenost a bude dělat vše možné k nápravě problému.Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.


 • Rozměry: 360*92*90mm
 • Dobíjecí proud: 2(A)
 • typ baterie: Napájení Baterie
 • Jmenovitá Kapacita: 12000(mah)
 • Vlastní zpracování: Y
 • Typ: Lithiová Baterie
 • Značka: ETARIO
 • Certifikovaný Výrobek: CE
 • Model: H4812
 • Napětí: 48v
 • Standardní Napětí: 48(V)
 • Kapacita: 10 - 20Ah
 • Vhodné pro Motor: 750W 1000W 500W 350W 250W Motor
 • Použitelné Typ: elektrické kolo,Elektrické kolo, lithium baterie,Upravené horské kolo