Původní Zbrusu Nový HUA WEI 10G Modul,10G-1310nm-20 km-SM-SFP+ ,TR-PX13I-V00,

  • Recenze
  • Skladem
1 500.50 Kč

Štítky: vlákno síťový přepínač, fiber transceiver, huawei sfp, netgear sfp, optický síťový přepínač, sfp ubiquiti, fiber sfp, optický sfp, alcatel lucent, 2 jádra optického kabelu.

Původní Zbrusu Nový HUA WEI 10G Modul,10G-1310nm-20 km-SM-SFP+ ,TR-PX13I-V00 cena je pouze pro referenční účely, můžete mě kontaktovat v případě potřeby.Děkuji!!!.

Cena je jen pro váš odkaz .Vítejte, kontaktujte nás pro více informací, děkuji.


  • Číslo Modelu: 10G 20KM
  • Značka: KAMLEN