6 Ks Mix Zvířat Roztomilý Kreslený Salát Vidličky Mini Dezert Ovoce, Vidličky, Držák z Nerezové Oceli s Držákem Silikonové Rukojeti Dort

  • Recenze
  • Skladem
87.11 Kč 78.40 Kč

Štítky: 2tb usb 3 0, 8 pin female sata, 2uf 50v kondenzátor, 50 cm zlatý zip, 50 koktejlové šaty, 50 cryo tube rack, adaptér 25mm 35mm, 16mm jemný řasy, 13 f 5 bag laptop.

Roztomilý Kreslený Salát Vidličky Mini Dezert Ovoce, Vidličky, Držák z Nerezové Oceli s Držákem Silikonové Rukojeti Dort Jídlo Vyzvednout Vidlice Sada 6 Ks pro Domácí a Restaurace (Mix Zvířat)

Popis produktu

Barva:Mix Zvířat

-Ideální pro ovoce, pečivo, zákusky, občerstvení, snadné použití, pohodlné a zdraví

-To je nejen praktické ovoce vidlice sada, ale také krásné domova

-Moudrá volba pro vás na zábavné hosty, nebo dárek pro své rodiny a přítel

-Vysoce kvalitní a eco-friendly nerezové oceli, nerezavějící a odolný

-To je tak dobrý, můžete ukázat své elegantní styl

-Lze mýt v myčce

-Oblek: do školky nebo Do školy a pro kanceláře, ne více mastné a špinavé prsty při jídle!

Funkce: Vidličky, Držák S Mix Zvířat nebo Včelí Tvar Design, Ovoce Forks Design S Mix Zvířat nebo Včelí Tvar, Krásné a Elegantní I pro Domácí Dekorace.

Silikonové rukojeti a kreslený Styl:Silikonové konce vidlice nebude bolet vás a vaše dítě, děti budou milovat kreslený styl vidličky a držák.

Vysoká Kvalita: Vyrobeno z Potravinářského Silikonu a Vysoce Kvalitní Nerezové Oceli, Bezpečné pro Vaši Rodinu a Dlouho Trvající.

Velikost vidličky: 8,5 cm / 3.3 cm.Materiál: ABS Tato položka je BPA zdarma, a proto jídlo a dítě bezpečný, ideální pro děti, aby se občerstvení atd.

Nápad Dárek:Skvělé pro Párty, Svatby a Každodenní Použití, Také Perfektní dárek nebo Dárek pro Hostitelku.

Poznámka :Není pro děti do 3 let

Balení obsahuje:

6* vidlice

1* držák

Roztomilý Kočka Dřevěné Lžíce, Dřevěné polévková Lžíce Dlouhou Rukojetí Káva, Čaj, Drink Bar, Koktejl Míchadlo Míchání Ekologicky Šetrné Přírodní Elipsy Dřevěný 4 ks klasické Roztomilý Kreslený Salát Vidličky Mini Dezert Ovoce, Vidličky, Držák z Nerezové Oceli s Držákem Silikonové Rukojeti Dort Jídlo Vyzvednout Vidlice Sada 6 Ks pro Domácí a Restaurace (Bee)


  • Materiál: Kovové