YUMYTH Potraviny Vacuum Sealer s BPA-Zdarma Vakuové Pytle Vestavěné Řezačky Komerční Vakuové Balení Stroj Plastové Skladovací Tašky T284

 • Recenze
 • Skladem
1 763.80 Kč 1 305.16 Kč

Štítky: overlock pro domácnost stroje, vakuové balení potravin, těsnění vakuové, komerční zařízení, stroj, velké vakuové balení, štítek machin, domácnost kovové stroje, naplňte stroj, vakuový pytel balení, komerční výrobci zařízení.

Vakuové Sealer Stroje, Automatické Food Saver, Suché A Vlhké Potraviny Režimy, Vestavěný Nůž, Kompaktní, Led Kontrolky, Snadno se čistí, s Vakuové Balení Sáčky

1.MULTI-FUNKCE REŽIM: automatické vakuové pečetidlo může zachovat čerstvost sušené ovoce, ořechy, maso a sladkosti, zabraňuje potraviny z mrazáku hořet, plísně, a kazí, snížení potravinového odpadu.---Nevysáváš, čerstvé zeleniny a ovoce, jak to bude rozkládat rychleji, vzhledem k jeho vlastní dýchání--fermentace. 2.BEZPEČNOST A. Certifikát: Tento balicí stroj je certifikován CE, CB, GS, ETL, ROHS a REACH atd. B. 12V nízké napětí topné kabely zajišťují větší bezpečnost prostředí.C.NTC přehřátí ochrana: Naše jídlo sealer s NTC přehřátí ochrana poskytuje větší bezpečnost a bezpečné použití.To bude přestat pracovat s všechna světla blikat, pokud monitorování teploty vysoké, a bude pokračovat v práci, když teplota klesá. 3.RYCHLÁ TĚSNĚNÍ A KONTINUÁLNÍ PRÁCI.Vakuové food sealer s lepší program poskytuje rychlé utěsnění v 6 až 11 sekund (6-9 sekund pro suchou režimu & 8-11 sekund pro vlhký režim).Toto balení potravin stroj, je dobré i pro kontinuální práci bez přerušení mezi každém kole VAC TĚSNĚNÍ. 4.VESTAVĚNÉ ŘEZAČKY, LED INDIKÁTOR,, A VAKUOVÉ TLAK: Navržen tak jednoznačně s vestavěným-in fréza pro vytvoření vlastní vakuové pytle.Pokročilý ovládací panel s LED indikátor poskytuje pohodlí identifikovat aktuální pracovní status.Vakuové pečetidlo stroj instalován s vysoce kvalitní sací čerpadlo poskytuje až 60kpa sací silou. 5.DVĚ TĚSNĚNÍ REŽIMY: vakuum sealer je navržen s dva volitelné režimy, které mohou poskytnout své jídlo s nejlepší možné uchování na základě různých druhů potravin.Vyberte si suché prostředí pro pevné jídlo a vlhké prostředí pro sázené, vařené nebo dušené jídla. 6.OKAMŽITÉ UTĚSNĚNÍ FUNKCE: okamžité utěsnění systému v naší potraviny uzavírací stroj zabraňuje delikátní potraviny z drcení. 7.IDEÁLNÍ ŠÍŘKA TĚSNĚNÍ PRO SOUS VIDE: Naše automatické food sealer s 3mm těsnění šířka podporuje dokonale pro sous vide vaření a zabraňuje štěpení během varu.Ideální dárek volbou pro vaši rodinu a přátele. 8.RYCHLÉ dodání: Poskytuje rychlé dodávky do 48 hodin a Místní doprava je nabízena z ruské Federace, Francie a české Republiky.Místní doprava z české Republiky: Může loď do 24 zemí v Evropě tím, že místní DHL a normálně odhadovaná dodací lhůta je 3-12 dní.

Perfektní Skladování Partner-Potraviny Vacuum Sealer

Snížit kažení potravin a nakládání s tímto vacuum sealer.Vakuové utěsnění uchovává jídlo tím, že blokuje růst plísní, plísně a bakterie zodpovědné za chuť, vzhled a textury vašich potravin.

4 Různé Typy Plug:

① 220-240V EU ZÁSTRČKA ② 240V AU PLUG ③ 230V UK PLUG ④ 100-120V US PLUG

Ideální pro sous vide vaření

Naše automatické food sealer s 3mm těsnění šířka podporuje dokonale pro sous vide vaření a zabraňuje štěpení během varu.Ideální dárek volbou pro vaši rodinu a přátele.

Těsnění Suché a Vlhké Potraviny

Užitečné a Praktické Vlhké/Suché krmivo nastavení pro optimální utěsnění.Pomocí jeho one-touch ovládání, jednoduše vyberte, zda jste těsnící suché nebo vlhké potraviny.

Snadné Ovládání

Navržen s plně automatické vakuové těsnění operace, smart touch, digitální tlačítka, LED indikátory, elektrické zásuvky a ovládání umístěné na horním panelu, které poskytují uživatelsky přívětivé zkušenosti.

Lehký a kompaktní design

Zařízený s krásnou kulaté hrany a chytrý design, tato kuchyň vakuum pečetidlo dělá každý den jídlo plánování jednodušší pro ženy v domácnosti nebo členů rodiny.Vakuové uzavírací stroj poskytuje efektivní a organizované balení pro splnění vaše kuchyně potřebuje.Vakuové zapečetěné jídlo zabírá méně místa ve vašem mrazáku nebo chladničce a umožňuje snadno sledovat potraviny, které jste ukládání.

Vestavěné Řezačky

Snadno vytvářet vlastní velikosti vakuové těsnění válec.Snížit těsnění válec odpad, aby se plně využít své vakuové těsnění válec.

Vysoce Kvalitní Díly

Super výkon, silný sací, pro vysoké vakuum, udržuje trvalé vakuum

12V napětí topného drátu

12V nízké napětí topného drátu zajišťuje větší bezpečnost prostředí

Vhodné pro Mnoho Dalších Použití, Taky!

Můžete ji použít k vakuové pytle obilí, zip-lock tašky, čerstvé-vedení tanky, a dokonce i víno zátky.Ušetřete váš čas a peníze.

Jak používat VS6611 vacuum sealer

1.otevřete vakuové sealer 2.Vložte otevřený konec sáčku do podtlakové komory sání. ★Poznámka: Mějte 2-3 cm mezi jídlem a taška otevření. 3.Víko a stiskněte na obou stranách těžké, dokud horní kryt, zámek je uzamčen. 4.Stiskněte vac těsnění tlačítko jednou, pokud chcete, aby vakuum a těsnění.Stiskněte těsnění tlačítko, pokud chcete pouze sáček uzavřete. 5.Když LED kontrolka vypne, vakuové těsnění je hotové.Stiskněte tlačítka na obou stranách, aby otevřít víko a vyjměte sáček. 6.Po použití, prosím, mějte otevřeným víkem na ochranu těsnění, nemají zámek horní kryt pro skladování.


 • JMÉNO: Vakuové Sealer Stroje
 • Materiál: ABS, PC
 • Značka: YUMYTH
 • S podtlakovou hadicí: Ano
 • Původ: KN(Původu)
 • frekvence: 50-60Hz
 • Vakuové Rychlost: 5L/min
 • Funkce: Vakuové Balicí Stroj pro Skladování Potravin
 • S Vakuové Pytle: Ano
 • Číslo Modelu: VS 6611
 • Napětí: 100-120V / 220-240V
 • Typ: Stojan / Stůl
 • Těsnění Délka: 30cm
 • S láhev zátkou: Ano
 • Moc: 110w
 • Podtlak: -60Kpa
 • Napájecí Zdroj: Elektrické
 • Certifikace: komerční vakuové sealer
 • S vakuové pytle: Ano