69" Přenosný Oblečení, Šatna Non-Tkané Tkaniny Skříň Dvakrát Tyč Skladování Organizátor Černá

  • Recenze
  • Skladem
1 044.91 Kč 741.98 Kč

Štítky: stěhování skříně, šatna nábytek, černé skříně, vestavěné skříně dveře, kreativní skříně, wardrob, skříň hadříkem, kabinet šatna, organizuje skříně, montáž vestavěné skříně.

Úvody:

Náš 69" Přenosné Šatna Skladování Organizátor Oblečení Skříň je Vyrobena z Vybraných Non-Tkané Tkaniny Kryt, Vysoce Kvalitní Ocelové Trubky a PP Plastové Konektory, Které Budou Odolné a Splnit Vaše Dlouhodobé Skladování Potřebuje.Velikost na Oblečení, Skříň je Vhodný pro Organizování Své Malé Pokoje a Šatna.Pohyblivé Lepší Oblečení Visící Tyč a 9 Skladovací Regály Nabízí Dostatek Místa i pro Delší Oblečení a Složené Oblečení.Zip Prachotěsný Kryt Nabídl, aby se Vaše Položky od Prachu a Vody-Důkaz Tkaniny Vrstvy jsou Snadno se Čistí.To Bude Skvělé, Pohodlné a Funkční.Neváhejte Koupit!

Vlastnosti:

1. ROBUSTNÍ A ODOLNÁ KONSTRUKCE: Vyrobeno z Vybraných Non-tkané Tkaniny Kryt, Voda-Důkaz Tkaniny Vrstvy, Vysoce Kvalitní Ocelové Trubky a PP Plastové Konektory, Tento Přenosný Skladu Bude Splňovat Vaše Dlouhodobé Skladování Potřebuje.

2. ÚSPORA MÍSTA POŘADATEL:Skvělý Velikost 59" x 17" x 68 7/8"(149.5x44x174cm), Který je Vhodný pro Pořádání Vaše Malé Pokoje a Šatna.

3. PROSTORNÉ ÚLOŽNÉ SKŘÍNĚ: Pohyblivé Oblečení Visící Tyč a 9 Skladovací Regály Nabízí Dostatek Místa i pro Delší Oblečení a Složené Oblečení.

4. PRACHOTĚSNÝ KRYT A VODA DŮKAZ STUPEŇ: Zip Prachotěsný Kryt Nabídl, aby se Vaše Položky od Prachu a Vody-důkaz Tkaniny Vrstvy jsou Snadno se Čistí.

5. POHODLNÉ POUŽITÍ A MONTÁŽ: Tento Úžasný Šatna Dělá Vaše Oblečení nebo Každodenní Příslušenství Snadný Přístup; Instalace je Snadná, žádné Nástroje Potřebné.

Poznámka:

1.Při obdržení zboží, prosím, potvrďte produktu podle zařazení podle pokynů.Jakmile najdete Méně kusů, uveďte, prosím, příslušné obrázky a kontaktujte nás.Se budeme zabývat v čase.

2.Prosím nainstalujte zboží s návodem k obsluze.

3.Doporučuje se, že instalace by neměla být příliš těsný, snadno upravit.Po je nainstalován struktura, firma rozhraní pro větší stabilitu.

Specifikace:

1. Název položky: 69" Portable Šatníku Doma Skříň Oblečení Skladování Organizátor s Policemi

2. Materiál Doma Skříň: Non-Tkané Tkaniny Kryt, Ocelová Trubka A Plast Připojení

3. Rozměr Home Skříň: 59" x 17" x 68 7/8"(149.5x44x174cm)

4. Barva Domů Skříň: Černá

Balíček Zahrnuje:

1 x Přenosné Šatna

1 x Návod

Poznámky:

1. Prosím, ujistěte se, že všechny póly dosáhnout dna z plastu konektoru otvory.

2. Prosím, buďte opatrní při montáži a dis-montáž.


  • Materiál: Plastové
  • Způsob Instalace: Montáž
  • Původ: KN(Původu)