Multifunkční Dezinfekční Rohož Čištění Nohou Podložka Dveře Podložka Používá Se Pro Absorpce Vody Pro Odstraňování Prachu, Čištění Bot Boot Mat

  • Recenze
  • Skladem
1 829.35 Kč 1 280.55 Kč

Štítky: tuniky v podlaze, oblasti, na podlahu, čištění plátna boty, vnitřní rohož, aj podlahy, rohožka vtipné, olej čištění bot, sprej na čištění bot, cement podlahy, rohožka venkovní.

【Dezinfekce a Sterilizace, Udělat v Jeden Pad】Tato nejnovější dezinfekční rohož je rozdělena do dvou stran, jeden se používá k dezinfekci a odstranění prachu, a druhý se používá pro absorpci vody a sušení.Jen nalijte zředěný dezinfekční prostředek na dezinfekci pad, aby vám pomohou odstranit bakterie z podrážky.

【Proti přetečení Design, Čisté a Krásné】Tato dezinfekce mat přijímá trojrozměrný high-side design kolem něj, které mohou účinně zabránit přetečení dezinfekce vody a udržet na okraji rohože čisté a krásné. (Prosím, ne nalít příliš mnoho dezinfekční prostředek).

【Dvakrát protiprokluzový systém, Bezpečnost na Prvním místě】protiprokluzový systém plug design pod dezinfekce mat a anti-skid pad s silný stisk na spodní vrstvu mají dvojí protiprokluzový systém účinek, účinně zabrání klouzání a pádu.

【Rychlá Instalace, Snadné Čištění】Tohoto produktu mohou být instalovány v jedné minuty, jednoduché a rychlé.Dezinfekční voda může být nalije přímo do dveří podložka pro dezinfekci boty.Můžete si opláchněte přímo ve vodě a použít ji po vysušení.

【Širokou škálu aplikací】Tento produkt může být použit u vchodu domy, školy, kanceláře, obchody, nádvoří a na dalších místech.To může účinně snížit prach a bakterie, na chodidlech boty, a udržovat místnost v čistotě a hygienické.

Popis:

instalace kroky

1. Umístěte protiskluzovou podložku na spodní vrstvu.

2. Umístěte dva zásobníky na non-slip mat.

3. Položte hadřík z mikrovlákna na jedné straně zásobníku, aby absorbovat vodu.

4. Dal PVA koloid a koloid kryt v pořadí na druhé boční straně zásobníku a nalijte zředěný dezinfekční prostředek vody.

Jak vyčistit

1. Odstranit dezinfekční rohož.

2. Mytí s vodou nebo mýdlovou vodou (nepoužívejte pračku).

3. Místo na slunci sušit.

4. Použití po montáž.

Specifikace:

Materiál: PP, PVA, super vlákno hadřík

Velikost: 83*45*2 cm/33.2*18*0.8 palec

Barva: hnědá

Osvědčení: ROHS

Čistá voda/dezinfekci vody poměr: 50:1

Balení obsahuje:

1*Non-slip mat

1*Super vlákno hadřík

1*PVA gumové bavlna

1*Gumové bavlněný potah

2*Zásobník


  • Původ: KN(Původu)