Mini Pneumatiky Tlak Monitor Vysoká Přesnost Auto a Pneuservis Manometr Heavy Duty pro Auto & Motocyklu 0-100 PSI

  • Recenze
  • Skladem
89.51 Kč 55.53 Kč

Štítky: cnspeed měřidla pro auta, el50448, 52mm, monitorování tlaku v pneumatikách valu, vzduchu tlak měřidlo, původní monitorování tlaku v pneumatikách, původní kontrola tlaku pneumatik, CNSPEED, digitální pneumatiky rozchod, tlak vzduchu presta.

Vlastnosti:

PŘESNÉ TLAKY v PNEUMATIKÁCH - To mechanické měřidlo pneumatiky zaručuje, že budete udržovat správný tlak v pneumatikách.Kromě toho je vybaven integrovaným krvácet tlačítko pro přesný tlak v pneumatikách nastavení přes nafouknuté pneumatiky.

DOPORUČENÉ MECHANIKY - Tento automobilový nástroj je robustní, trvanlivé, je obklopen gumový kryt, takže je chráněn před kapkami a má zesílenou gumovou hadicí.Vynikající v kvalitě, nebude vám dolů.

SNADNÉ POUŽITÍ - S 360 ° úhlem otáčení trysky, což umožňuje, aby se čtení z pneumatiky ventil v libovolném úhlu.Velké snadno čitelné stupnice a tlak drží funkce, která udržuje na měřidle.

ŽÁDNÉ BATERIE POŽADOVÁNY - nejlépe hodnocené, spolehlivé, profesionální pneumatikách monitorovací systém je snadné použití a bude fungovat za všech povětrnostních podmínek.Ideální automobilového příslušenství.

UŠETŘIT PENÍZE NA pohonné hmoty - A aby se vaše rodina v bezpečí.

Popis:

Doporučeno pro: Motocykly, Motorky, Kamiony, Karavany a vozidla s vyšší tlaky v pneumatikách až 100 PSI.

Specifikace:

Max PSI: 100

Odvzdušňovací Ventil Funkce: Ano

Tlak Funkce Hold: Ano

Konstrukce: Heavy Duty Oceli A Mosazi

Kalibrace: ANSI B40.1 Třída B (max ±2%)

Barva: černá

Balíček Zahrnuje:

1 x Mini Pneumatiky Tlak Monitor


  • Značka: CNSPEED
  • Původ: KN(Původu)